Radom.cs   id:  3696940

Name Radom.cs
Shorthandle Radom.cs
Registered since 08/12/08
Homepage http://www.facebook.com/radome..
IRC #radom.cs  (QuakeNet)
Headquarters  Poland
Area/Region Radom
#Radom.cs - Kanał miasta





ESL City Championship 2010 - Pozycja 9.


OGŁOSZENIE Rekrutacyjne 2013!

Z powodu iż nadchodzą kolejne mistrzostwa miast z tej okazji ponownie otwieramy rekrutację do naszej reprezentacji.

Kontakt:

Facebook: http://www.facebook.com/radomesport
Steam: karolek123

Preferujemy kontakt po przez facebook'a szybsza odpowiedź!
more...   
  1  Awards  
Members
Team-Captain
noker  and  stolar
Player
BkjkidEENexo
Contact
IRC #radom.cs  (QuakeNet)
Gameserver ON
Join team
Latest matches
  Mistrzostwa Miast Sezon 6 Counter-Strike Faza grupowa
wins   Konin.cs  + 3 Wednesday, 17/04/13 14:00
loss   Wloclawek.cs  0 Sunday, 14/04/13 14:00 3
wins   Sieradz.cs  + 3 Thursday, 11/04/13 14:00 3
  Mistrzostwa Miast Sezon 5 Counter-Strike Faza Pucharowa
loss   Sierpc.cs  0 Tuesday, 15/05/12 13:00 14
  Mistrzostwa Miast Sezon 5 Counter-Strike Faza grupowa
wins   Wroclaw.cs  + 3 Thursday, 03/05/12 13:00 9
wins   Sieradz.cs  + 3 Tuesday, 01/05/12 13:00 0
wins   Nasielsk.cs  + 3 Sunday, 29/04/12 13:00 0
  Mistrzostwa Miast Sezon 5 Counter-Strike Faza Eliminacyjna
wins   (bye)  Tuesday, 24/04/12 13:00 0
wins   (bye)  Sunday, 15/04/12 13:00 0
  Mistrzostwa Miast Sezon 4 Counter-Strike Faza Grupowa II
loss   Olsztyn.cs  0 Thursday, 07/07/11 15:00 4